MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 16108144
nr 1610 8144
Skåp
mahogny. Bredd: 81 cm, djup: 43 cm, höjd: 110 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:11:34
100 kr
200 kr